2085, Pilisvörösvár, Szent Erzsébet utca 75

Karrier

Sirenex Kft. Aktuális állásajánlataink

Jelenleg az alábbi nyitott pozícióra keresünk jelölteket:

  • Gépkezelő munkatárs

Gépkezelő munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • a gépcsoport önálló működtetése, az ott végzett tevékenységek felügyelete
  • gépek beállítása, fellépő hibák elhárítása
  • problémakezelés
  • előírt karbantartási feladatok elvégzése
  • gyártott termékek csomagolása kartondobozokba
  • mennyiségi, minőségi norma teljesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • alapfokú végzettség
  • műszaki érzék, gyári munkában szerzett szakmai tapasztalat
  • Munkarend 1 műszakban, 08.00 – 16.00
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • tanulási, fejlődési igény
  • önálló, pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • szorgalom, kitartás, terhelhetőség
  • problémamegoldó szemlélet
Pénzügyi számviteli munkatárs Sirenex

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Bejárási támogatás (100%): céges buszjárat, buszbérlet
  • Stabil háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség, kiszámíthatóság
  • Pozitív munkahelyi légkör
  • Segítőkész csapat

      Munkavégzés helye:

      • XIV. kerület, Lőcsei út 87

        Amennyiben jelentkezni szeretne a fenti állás lehetőségre kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a sirenex@sirenex.hu email címre.

        Kapcsolat

        Központi telefonszámunk:
        Iroda:

        Raktár:

        1095 Budapest, Soroksári út 164

        Nyitva tartás:

        Hétfő – péntek: 09.00 – 16.30

        Kérje termékismertető anyagunkat!